Současný rychlý rozvoj segmentu fintech je pro banky výzvou, jak nastartovat již dnes přerod svých služeb pro budoucí generace. Nové trendy v mobilním a maloobchodním bankovnictví mění jak klienty, tak i samotné finanční instituce. Technologie totiž hrají v každodenních transakcích stále větší roli. A součástí tohoto rychlého vývoje směrem k bance budoucnosti se stává i Internet věcí.

Víme, že úspěšná řešení přicházejí na svět díky novým myšlenkám. Proto je naším cílem propojovat odborníky a nadšence ze sféry bank i startupů k výměně zkušeností a nápadů. A pokud hledáte uplatnění svých schopností a nápadů v dynamické oblasti bankovního IT, přijďte se podívat, jak to dělají ti nejlepší.

 

CO PŘINESLA NAŠE KONFERENCE

Podařilo se nám díky dobře zvoleným řečníkům jednotlivých fintech odvětví odprezentovat část palčivých témat, které se v dnešní době řeší v bankách.

Abychom nezůstali pouze u shrnutí, přikládáme vám zde prezentace jednotlivých řečníků, které si můžete prohlédnout.

 

 

Naším cílem je propojovat odborníky a nadšence ze sféry bank i startupů k výměně zkušeností a nápadů.

Chcete být informováni o dalších aktivitách, které v této oblasti připravujeme?

Přihlašte se k odběru novinek ze světa fintech. Stačí nám vyplnit váš email a dát souhlas.

Nemusíte se bát, že váš email bude zneužit. Kontakt využijeme pouze k informacím spojeným s naším záměrem fintechu a spracování těchto údajů se bude řídit dle zákona 101/2000 sb.